Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Моя основна мета - покращання Світу. Життєвий принцип: “Делай, что должен, пусть будет, что будет – вот повеление, данное рыцарю

 

Мазурчак Олександр Володимирович

БІОГРАФІЯ

Народився 30 червня 1959 р. у с. Ходорівці, Кам’янець-подільського р-ну Хмельницької області.
Освіта вища. У 1982 р. закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування, інженер-механік.
Трудову діяльність розпочав у 1976 р. робітником Кам’янець-подільського цукрового заводу. З 1982 р. – головний механік Хмельницького трикотажного об’єднання. З 1985 р. – начальник сектора держнагляду за механічними засобами вимірювання Хмельницького центру стандартизації і метрології. З 1987 р. – начальник сектора метрології, заступник начальника, з жовтня 1991 р. – начальник Кам’янець-подільського відділу Хмельницького центру стандартизації та метрології.
З листопада 1994 р. – депутат, а з грудня 1995 р. – заступник голови Кам’янець-подільської міської ради (на громадських засадах). З вересня 1997 р. – секретар і виконуючий обов’язки міського голови Кам’янець-подільської міської ради.
В березні 1998 р. обраний Кам’янець-подільським міським головою. У 2002 р. вдруге обраний на цю посаду. За роки його діяльності зроблено чимало - збережено архів міста, розпочато реальну відбудову Старого міста, введені нові пільги для інвалідів І групи і сімей загиблих в Афганістані, відкрито філію Київського інституту туризму, економіки і права та філію Європейського університету, створено військовий ліцей. Для популяризації міста почали проводити всеукраїнські та міжнародні заходи, серед яких: “Козацькі забави”, “Рицарські турніри”, “Шевченківські дні”, чемпіонати України з авторалі, повітроплавання; дитячий мистецький фестиваль “Стара фортеця”, фестиваль “Семи культур”. Створено офіційний сайт міста та багато іншого.
Член НДП. Голова громадської організації “Партія відродження Кам’янця-Подільського”.
"Моя основна мета - покращання Світу. Життєвий принцип: “Делай, что должен, пусть будет, что будет – вот повеление, данное рыцарю” (Вальтер Скот).
Улюблений вислів: “Закон суворий, але він закон”. Найприємніше у роботі - спілкування з людьми. В людях ціную чесність у стосунках, компетентність".
Нагороджений медаллю “За заслуги” від Спілки воїнів-інтернаціоналістів України, орденом "За заслуги" ІІІ ступеня (08.2004 р.).
Має свідоцтва про впровадження 11 рацпропозицій зі значним економічним ефектом. Автор праці “Советы покупателю» (1990 р.).
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»